Vážení přátelé, chcete-li nahlédnout takzvaně do kuchyně naší/vaší domácí metalové veselice, doporučujeme vám tuto neděli naladit magazín Hard and Heavy na Radio Beat, jelikož právě v nejnovějším díle na nás čeká MGCDF speciál!

Vážení přátelé, přeci jen tu máme ještě jednu změnu na soupisce nadcházejícího třináctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice. Řady severočeských Wictims žel náhled opustil bubeník a dokud se nenajde nový, kapela není schopna hrát naživo. Místo deathcoru se tak vypravíme do akustických vod, jelikož na MGCDF tak nově zavítá se svou sólovou tvorbou:

Vážení přátelé, dospěli jsme ke čtvrté praktické anonci pro chystaný třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. V této dojde na zásadní novinku stran toho, jak to bude letos na MGCDF probíhat. Zrušili jsme totiž peníze. Tedy ne úplně a všude, ale jen po dobu festivalu a uvnitř areálu.

Vážení přátelé, organizační anonce číslo tři pro nadcházející třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. Tu tentokráte věnujeme všem novinářům, zinařům a zpravodajům, jelikož právě pro ně jsme spustili akreditaci na MGCDF 2022.  

Strana 1 z 48