EMBRIONAL (PL)

Po nějaké době se polští EMBRIONAL vracejí do Čech, aby se vám představili v nové sestavě a s materiálem, který patří k tomu nejlepšímu, co v rámci stylu za poslední roky v Evropě vyšlo. V Polsku byla vždycky silná death metalová scéna a tahle smečka, v které aktuálně hrají členové takových kapel, jako jsou Azarath, Squash Bowels nebo FAM, to jenom potvrzuje. Nekompromisní smršť kvalitních technických a temných riffů podpořena rychlými blasty slibuje death metalovou jízdu jako řemen.


LANDSCAPE OF SHADOWS (CZ)

LANDSCAPE OF SHADOWS je kapela z jižní Moravy, která míchá agresivní styly s melodií. Nesnaží se zaškatulkovat do jednoho směru. V jejich produkci můžete slyšet prvky metalcoru, deathcoru nebo třeba melodic death metalu. Důraz kladou na to, aby skladby byly různorodé, měly svoji atmosféru, ale pořád měly ksicht kapely. Můžete se těšit nejen na těžkotonážní riffy, ale zároveň na mnoho melodických pasáží s podmanivou atmosférou.


STERCORE (SK)

STERCORE jsou na scéně již 10 let a patří mezi nejvýznamnější kapely na Slovenské metalové scéně. Pod křídly Gothoom production přiletí tato deathcore-metalová pecka a předvede Vám pořádnou, živelnou, nefalšovanou HELLPARTY.

 

Enjoy a další kapely již opět brzy!


FB událost | Festivalový předprodej