ARMADA (MX)

Tito aztéčtí metaloví válečníci se k nám vrací po několika letech. Jedna z nejznámějších mexických kapel přiletí zjistit, jak že to vypadá u nás na Broďáku. Po jejich poslední návštěvě se zde natrvalo usadil jejich baskytarista. Stane se něco podobného i po tomto ročníku? Dámy, mějte se na pozoru, protože v červnu to u nás rozjede celá ARMADA!


DISFIGURED CORPSE (CZ)

DISFIGURED CORPSE – ,,Mrtvoly“ opět vylézají z hrobu! DISFIGURED CORPSE bezesporu patří k pionýrům extremní muziky v Čechách. Své třicáté narozeniny už ,,oslavili,, v roce 2021. Až letos vám při svém reunionu dokáží, že stará škola death/grind/hardcoru umí udělat pořádný humbuk. A červi serozlezou...


INGROWING (CZ)

INGROWING - rychlík z „Budějic“ míří do Červeného Kostelce. Death/grind legenda v sestavě Vlakin - Pouzar – Zbyňa leze z hrobu ven. Tyto zabijáky z jižních čech přivítáme u nás po dlouhých 6-ti letech a v plné síle. Nenechte si ujít jejich velký návrat na podia. Toto vystoupení bude určitě velkým obohacením už tak našlapané sestavy pro nadcházející ročník.


MORIBUND OBLIVION (TR)

Kapelu MORIBUND OBLIVION založil v roce 1999 Bahadir Uludaglar. V roce 2002 vyšlo EP "Like a Falling Haze" a v roce 2004 album "Khanjar". V průběhu let si MORIBUND OBLIVION získali početnou komunitu fanoušků v Turecku i v zámoří.... Na albu "Time to Face" si kapela poprvé vyzkoušela black metal s tureckými texty. Před vydáním nového alba "K.i.N / Killer is Nowhere" se MORIBUND OBLIVION stali prestižní kapelou napříč Tureckem a postupně byla známější po celém světě. V roce 2013 kapela vydala ve spolupráci Dott music a SONY Music album "Manevi", které má ve všech skladbách turecké texty a obdrželo mnohdy ta nejvyšší hodnocení v mnoha světových metalových médiích. Po vydání alba "Grand Legacy“ kapela pokračovala ve vzestupu. Toto album vyšlo ve spolupráci Dott music a SPV.

MORIBUND OBLIVION jsou často fanoušky nazýváni jako "koncertní monstra"...

Těšte se na to pravé turecké peklo.

 

Enjoy a další kapely již opět brzy!


FB událost | Festivalový předprodej