NECROPHOBIC (SE)

V současnosti patří k tomu nejzajímavějšímu, co od severské temné scény můžete vyžadovat. Za třicet let aktivního působení na extrémní scéně jsou NECROPHOBIC právem považováni za nezpochybnitelné legendy death-black metalu. Skupinu založil ve Stockholmu v roce 1989 bubeník Joakim Sterner a již od samých začátků kapela propagovala svoji jedinečnou a temnou vizi světa, kterou zvěčnila na dnes již legendárním debutovém albu The Nocturnal Silence (1993). Nenechte si ujít jejich první vystoupení na našem festivalu. Bude to peklo!IN APHELION (SE)

Skutečný poklad švédské black-death scény. Kapelu In Aphelion, kterou původně založili v roce 2020 dlouholetý kytarista NECROPHOBIC Sebastian Ramstedt společně s bubeníkem Marcem Prijem. V roce 2021, kdy vychází jejich debutové dema, se přidal další kytarista Necrophobic Johan Bergebäck, čímž byla bezbožná trojice kompletní. Hned svým prvním demem kapela velice zaujala, což ji přineslo brzkou smlouvu s Edged Circle. Tato spolupráce přinesla své plody v podobě teaserového EP Luciferian Age a následně skvělého debutového alba Moribund.NUCLEAR (CL)

Jedna z nejznámějších a nejaktivnějších skupin v Jižní Americe. Tito Chilané vás svoji muzikou, která je směsicí thrash a death metalu s občasnými prvky punku, rozdrtí na malé kousky. Jedná se o jejich druhé vystoupení na našem festivalu.FLESHCRAWL (DE)

FLESHCRAWL je velmi uznávaná německá kapela založená roku 1987 hrající old school death metal inspirovaný švédským HM-2 zvukem kytar a má za sebou nespočet festivalů i koncertních tour.DARKFALL (AT)

Jedna z nejdéle působích rakouských kapel patřící mezi to nejlepší, co může rakouská extrémní scéna nabídnout.

 

Enjoy a další kapely již brzy!


FB událost | Festivalový předprodej