Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že prezentace soupisky nadcházejícího 11. ročníku naší / vaší domácí metalové veselice je úspěšně za námi, načneme nyní náš infoservis z jiného soudku, a tím je již tradiční doprovodný program.

Stejně jako loni a předloni bude tedy na MGCDF 2019 k dispozici hned několik aktivit, kterými si budete moci ukrátit případnou dlouhou chvíli. Některé z nich budou staré známé záležitosti, ale dojde i na novinky, a právě u nich začneme!

Jelikož hudební produkce i letos končí v jednotlivé festivalové dny relativně brzy, nasnadě bude opět otázka, co s načatým večerem. Na minulých ročnících jsme vám ve večerních hodinách obvykle nabídli něco z produkce Úžasného kinematografu bratří Gorganů, letos ale uděláme změnu a prubneme nějakou tu afterparty!

A nutno podotknout, že hned na první, tedy čtvrteční, festivalový večer jsme si pro vás nachystali opravdu těžký kalibr, protože až se dohraje, nastoupí megastar východoněmeckých tanečních parketů, DJ INKOGNITTO (pozor, neplést z některým z desítek umělců téhož či podobného jména, protože originál je jen jeden), a jeho legendární Rock'n'roll Disco (se kterým opakovaně opanoval Ein Zwei četvíkolik Kessel Buntes), v jehož rámci si můžete trsnout na všechny neméně legendární rockové a metalové fláky!

Tak na viděnou na dancefloor!