Vážení přátelé, vítejte opět u našeho festivalového servisu. Prezentaci nově potvrzených kapel na chvíli přerušíme, jelikož pro všechny naše fanoušky tu máme jeden opravdu speciální dárek a soutěž zároveň!

Chcete jubilejní MGCDF 2018 zažít nejen jako divák, ale i stanout v záři reflektorů? Chcete zažít ten pocit být na pódiu před plným kotlem a užívat si přízeň publika? Chcete si vyzkoušet roli frontmana, jemuž za zády šlape nadupaná kapela? Chcete? Tak pojďte do toho, protože vám nyní dáváme možnost stát se právě na MGCDF vol.10 na chvíli frontmanem Tortharry a dát s nimi jednu jejich skladbu!

Konkrétně úvodní pecku "100% Follower" z alba "Follow".

Kudy na to? Naposlouchejte si skladbu do detailu, naučte se znát všechny nástupy nástrojů a zpěvu, rytmus a tempo. Naučte se pořádně text. Pak si zkuste zazpívat celou pecku s kapelou, nejlépe několikrát. Následně si ztlumte trochu zvuk, ať se slyšíte a dejte to ještě jednou. Až vám přijde, že je to dobré, natočte se na video se zvukem (raději vícekrát, první dobrou to většinou nefunguje).

DŮLEŽITÉ: nezáleží na kvalitě videa, ale na kvalitě zvuku! Ať je vás pořádně slyšet. Nechceme nahrávku, kde je především slyšet originální zpěv a vy v popředí nesměle otvíráte ústa. Ukažte nám, že death metal ve vás nedoutná, ale pořádně plane a rozbalte to naplno.

Nahrávku nám potom pošlete a my vybereme jednoho z vás -toho nejlepšího, který správně skladbu uchopí a dobře zapadne do projevu Tortharry. Vítěze pak pozveme na zkoušku, aby se s kapelou pořádně seznámil a nacvičil své vystoupení, neb to opravdu bude muset být profi, kapela to jinak ani neumí.

A pak už čeká areál kempu Brodský, pod pódiem plno, světla se rozsvěcí, první takty a je to vaše!


TECHNICKÉ A ORGANIZAČNÍ PODMÍNKY:

  • Pro ty, kteří nemají album "Follow", je skladba "100% Follower" k dispozici včetně textu ke stažení zde
  • Svá videa nám zasílejte ve formátu mp4 přes Úschovnu (nebo nějakou podobnou službu) na mailovou adresu tortharry(zavináč)seznam.cz
  • Do mailu nám také uveďte své jméno a příjmení, telefon a adresu
  • Videa posílejte do 31. 3. 2018. Vítěz pak bude oznámen 15. 4. 2018
  • Vítěz musí počítat s výletem na zkoušku do Hronova. Její termín bude stanoven dohodou. Na této zkoušce pak vítěz obdrží další pokyny ohledně vystoupení od manažera Tortharry Luboše "Goro" Gorgana

Tak hodně zdaru!