Vážení přátelé, jak už jsme jednou zmínili, desáté výročí je nejen důvodem k oslavě, ale také k retrospektivě a vzpomínání na všechno to, co se za ta uplynulá léta na Broďáku odehrálo. A že toho jistě bylo hodně.

Avšak paměť je věc nespolehlivá. Časem se vzpomínky vytrácí a za dvacet, třicet let jich zbude málo. I proto bychom vás, věrné fanoušky našeho festivalu, rádi požádali abyste zavzpomínali na své příhody z minulých devíti ročníků a napsali nám (mailem, na FB, poštou, zkrátka jak je libo), co krásného, příšerného, tajemného nebo neopakovatelného jste u nás zažili.

Všichni sdílíme zážitky z muziky, ale je řada událostí, jež se odehrály v malém kruhu přátel, či v páru nebo v soukromí, a které dotvářejí neopakovatelnou atmosféru našeho festivalu. Jsou to jistě příběhy, o které je dobré se podělit i s ostatními z naší metalové komunity. A nám také zůstane v ruce něco více než naše blednoucí vzpomínky.

Pokud nám to dovolíte, vaše zážitky budeme zveřejňovat na festivalovém webu a FB profilu, a to od začátku ledna do konce dubna příštího roku. Následně se my, pořadatelé, sejdeme a ze všech příspěvků vybereme jednu vzpomínku – tu, která nás nejvíce dostala, a kterou bychom rádi použili jako námět pro jeden z klipů k deseti letům MG CDF.

Tak vzpomínejte!