Soutěžíme o vstupenky na MG CDF 2018!

Již tradičně vyhlašujeme soutěž o vstupenky na nadcházející ročník domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, tentokráte z oblasti bulvárních skutečností a spekulací, což znamená, že se ukáže, jak pozorně jste četli první doposud vyšlá čísla prvního festivalového tabloidu CHCÍP, jelikož právě z jejich obsahu vycházejí soutěžní otázky, které jsou následující:

  1. V kterém roce se na MGCDF objevilo UFO?

  2. Jaký hygienický produkt hraje hlavní roli v publiku na vystoupeních kapely Gutalax?

  3. Co má na hlavě režisér týmu, který pořizoval na MG CDF extatické video?

  4. Jaká je značka výrobce šampónu Guleshampoo?

  5. Kolika stupňové pivo lépe nadnáší?

Své odpovědi zasílejte mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to do 30.4.2018!

Pro přehlednost v mailu vždy uveďte nejprve číslo otázky a následně vaši odpověď. Ze všech správných odpovědí budou následně vylosováni, za přítomnosti filmové kamery, tři výherci, jejichž jména budou oznámena 10.5.2018.

Každý z vítězů obdrží dvě volné vstupenky na MGCDF 2018 a jako bonus nové album Tortharry "Sinister Species" na vinylu. Volňasy a desku si výherci vyzvednou při vstupu festival oproti předložení poukazu na výhru, který jim bude zaslán na e-mail, ze kterého přišly odpovědi.

Přejeme hodně štěstí!

Otázky a ceny do soutěže věnoval magazín Chcíp.

P.S.: Abyste neřekli, že vám nedáme ani jednu nápovědu, tak vězte, že všechna vyšlá čísla CHCÍPu jsou k dispozici ke staže zde

MG CDF pro děti

Jako v loňském roce, tak i letos pořádáme v rámci festivalu program pro děti. Máte-li zájem o přihlášení svých ratolestí, vyplňte formulář níže:

Zaslat kopii na můj mail

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku