První vlna vstupenek byla vyprodána. Od 3. 9. 2018 běží druhá vlna předprodeje. Více se dozvíte v sekci "VSTUPENKY" zde na webu.

The first emission of tickets is sold out. The second pre-sale emission is running from September 3, 2018.  More info in the "TICKETS" section.

 

 

Vážení přátelé, jak jsme před časem poznamenali, během těch 10ti let se na MGCDF odehrálo opravdu ledacos, a to jak na pódiu, tak i mimo něj. No a když už jsme vás koncem loňského roku vyzvali, abyste zavzpomínali na to, co jste na Broďáku prožili, řekli jsme si, že ani my nezůstaneme pozadu a taktéž se podělíme o naše zážitky.

Takovéto rozhodnutí ovšem znamenalo, že naše oficiální retrospektiva nepůjde jen tak odbýt, jinými slovy, že bude muset být na úrovni. I proto nás potěšil zájem investigativní divize mediální chatrče Žába a Lev f.s. zpracovat ucelenou kroniku naší/vaší domácí metalové veselice.

Nyní se nám dostal do ruky první výstup a zdá se, že se to někde jaksi zvrhlo a místo kroniky vznikl CHCÍP, první český festivalový tabloid. Možná je to trochu něco jiného, než jsme původně zamýšleli, ale i tak je to fascinující čtení :-)

První číslo k dispozici ke stažení zde!

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku