Předprodej na 11. ročník MG CDF bude zahájen na festivalu Brutal Assault na našem stánku v chill out zóně (poblíž MetalGate stage).

Pre-sale for the 11th MG CDF will be launched at the Brutal Assault festival on our stand in the chill out zone (near MetalGate stage).

 

 

Vážení přátelé, jak jsme před časem poznamenali, během těch 10ti let se na MGCDF odehrálo opravdu ledacos, a to jak na pódiu, tak i mimo něj. No a když už jsme vás koncem loňského roku vyzvali, abyste zavzpomínali na to, co jste na Broďáku prožili, řekli jsme si, že ani my nezůstaneme pozadu a taktéž se podělíme o naše zážitky.

Takovéto rozhodnutí ovšem znamenalo, že naše oficiální retrospektiva nepůjde jen tak odbýt, jinými slovy, že bude muset být na úrovni. I proto nás potěšil zájem investigativní divize mediální chatrče Žába a Lev f.s. zpracovat ucelenou kroniku naší/vaší domácí metalové veselice.

Nyní se nám dostal do ruky první výstup a zdá se, že se to někde jaksi zvrhlo a místo kroniky vznikl CHCÍP, první český festivalový tabloid. Možná je to trochu něco jiného, než jsme původně zamýšleli, ale i tak je to fascinující čtení :-)

První číslo k dispozici ke stažení zde!

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku